Kominictví aktuálně

Komíny nejen pro Šumperk

vydáno: 14. 07. 2014

Kominická sezóna je v plném proudu, stejně jako je právě léto. Naše pracovníky naleznete při práci v Šumperku a v přilehlých vesnicích, ale i vměstech Uničov, Lanškroun, Česká Třebová, Litovel, Rýmařov, Bruntál či Jeseník a okolí. Větší kominické akce ovšem realizujeme po celé České republice.

Zejména na těchto místech opravujeme stávající komíny, napojujeme krbová kamna, revidujeme kotle a další spotřebiče, vložkujeme, frézujeme a provádíme další kominické činnosti, které jsou zrovna potřeba. Prostě připravujeme majitele firem, domů a bytových jednotech na zimu, která opět ke konci roku uhodí.

Využijte i vy krásného počasí, kdy člověk mnohem snáze snese nějakou tu nezbytnou kominickou práci, než když už se o slovo hlásí zima. Navíc některé činnosti ani nelze realizovat během zimy z bezpečnostních příčin nebo technologických postupů.

Jednoduše nás v případě jakéhokoliv dotazu kontaktujte třeba na ulici, když tam bude stát naše auto, či napište e-mailem na uhrin@vlozkovani.cz nebo telefonicky na čísle 777 309 223 a my se s Vámi poté spojíme.

Naše služby si chválí jak soukromé osoby, tak i firmy. Žádné prostředí nám není cizí. A za svou kvalitně odvedenou práci ručíme. Naší nejlepší vizitkou jsou úspěšné tři desítky let v oboru. Uhrín je příjmení kominíka nejen pro Šumperk. Těšíme se na setkání i s Vámi!